Dainavos seniūnijos gyventojų dėmesiui! Keičiasi asmenų aptarnavimo tvarka seniūnijoje

Dainavos seniūnijos gyventojų dėmesiui! Keičiasi asmenų aptarnavimo tvarka seniūnijoje nuo lapkričio 7 d.

LANKYTOJAI SENIŪNIJOJE APTARNAUJAMI NUOTOLINIU BŪDU, TAČIAU JEI TAI NEĮMANOMA AR NEPATOGU, KLIENTAI PRIIMAMI TIK SU IŠANKSTINE REGISTRACIJA:

Dėl socialinės paramos klausimų  – (8 37) 41 22 00; 8 663 71357; Elektroninės socialinės paramos šeimai informacinės sistemos adresas – www. spis.lt; Išankstinė registracija atvykimui internetu: https://registracija-soc.kaunas.lt/

Dėl gyvenamosios vietos deklaravimo klausimų – (8 37) 71 93 80; internetu – www.elektroniniai valdzios vartai.lt;

Socialinių paslaugų cento klausimais – 8 674 39457; 8 674 96404; 8 673 54326.

SENIŪNIJOJE APTARNAUJAMA LAIKANTIS ŠIŲ TAISYKLIŲ:

  • Klientai, atvykę užsiregistravę iš anksto, turi pasiskambinti aukščiau nurodytais telefono numeriais.
  • Laikantis rankų dezinfekavimo, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
  • Aptarnaujami tik nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) dėvintys asmenys.
  • Neaptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (sloga, kosulys, apsunkintas kvėpavimas).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content