DAINAVOS SENIŪNIJOS BENDRUOMENĖ KELIAVO

           Kauno Dainavos seniūnijos bendruomenės nariai

                   keliavo maršrutu: Kaunas-Raudondvaris-Vilkija-Veliuona

Panaudojus Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšas, Dainavos seniūnijos bendruomenės nariai 2015-12-19 d. aplankė Raudondvario architektūrinį ansamblį, kurį sudaro pilies rūmai, oranžerija, liokajaus namas, arklidės, ūkvedžio namelis ir pilies parkas, kurio takeliai veda link Nevėžio kraštovaizdžio draustinio. Pilyje bendruomenės nariai apžiūrėjo parodą – Marc Chagall „Stebūklo laukimas“.

Vilkijoje, išlikusiame seniausiame pastate, yra įsikūręs A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejus. Bendruomenės nariai susipažino su garsausio lietuvių tautodailininko Antano Juškos sukauptais lietuvių liaudies turtais, jų gausa ir įvairove.

Kelionės dalyviai pasiekė vieną iš seniausių Lietuvos gyvenviečių – Veliuoną. Manoma, kad čia žuvo ir buvo palaidotas kunigaikštis Gediminas, ir, vienas iš trijų Velionos piliakalnių pavadintas Gedimino Kapo kalnu. Veliuonoje stovi Ldk Vytauto paminklas.

Medaus slėnyje, šeimininkas Ovidijus papasakojo apie bites, bendruomenės nariai degustavo medų, suneštą iš įvairių augalų, pasivaišino arbata.

Kelionės dalyviai su patirtais naujais įspūdžiais ir gera nuotaika sugrįžo į namus.

Bermudų seniūnaitė Nijolė Ragauskienė

FOTO1

FOTO2

FOTO3

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content