Dainavos seniūnijoje esančiame Draugystės parke, buvo vykdoma prevencinė priemonė – dviračių žymėjimas

Atšilus orams, daugumos Kauno miesto gyventojų ir miesto svečių, nereta transporto priemone tampa dviratis. Juo naudojasi, ne tik kaip susisiekimo priemone, bet įvairių švenčių, renginių, paradų, žygių metu, kaip pramogos, laisvalaikio įrankiu. Todėl išauga ir vagysčių grėsmė. Norint apsaugoti Kauno miesto Dainavos seniūnijos gyventojų turtą ir siekiant užkardyti nusikalstamas veikas bei vykdant ankstyvąją teisės pažeidimų prevenciją 2017 m. balandžio 11 d. nuo 13.00 iki 15.00 val., Kaune, Dainavos seniūnijoje esančiame Draugystės parke, buvo vykdoma prevencinė priemonė – dviračių žymėjimas. Priemonės metu, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus (toliau–Kauno apskr. VPK VTV BPVS) pareigūnai ir Kauno savivaldybės administracijos Dainavos seniūnijos atstovai, žymėjo dviračius, supažindino ir priminė dviratininkams Kelių eismo taisykles.

Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai žymi dviratį unikaliu identifikaciniu numeriu, kuris yra veiksminga ir nieko nekainuojanti dviračių apsaugos nuo vagių priemonė. Tam reikėjo turėti dviratį, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dviračio (žymimo daikto) įsigijimo dokumentus. Dviratį pareigūnai užregistravo, specialia priemone pažymėjo jo rėmą ir užklijavo lipduką su užrašu „Daiktas pažymėtas policijoje“. Lipdukas ant dviračio rėmo įspėjo tuos, kurie kėsinsis į šį turtą. Vagystės atveju policijoje pažymėtą dviratį bus lengviau surasti ir atpažinti.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content