Dainavos seniūnija antrus metus iš eilės sportiškiausia Kauno miesto seniūnija!

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį vyko XII-osios Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės, kuriose bendroje komandinėje įskaitoje I-ą vietą iškovojo Dainavos seniūnija!!! II-oje – Šančių seniūnija, III-ioje – Žaliakalnio seniūnija.

Žaidynėse iš viso dalyvavo 42 komandos. Daugiausia komandų atstovavo Dainavos, Žaliakalnio ir Šančių seniūnijas. Seniūnijų gyventojai varžėsi devyniose skirtingose sporto rungtyse (krepšinis, futbolas, stalo tenisas, lauko tinklinis, šaškės, šachmatai, virvės traukimas ir seniūnų trikovė).

Seniūnijų komandos atskirose sporto šakose, iškovojusios pirmąsias vietas, atstovaus Kauno miestui atrankiniame seniūnijų žaidynių etape Jonavoje, o rugsėjo 21 d. GARGŽDUOSE vyks XII-asis Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalas, kuriame varžysis atrankiniame etape Jonavoje I–III vietas ir futbolo I-II vietas iškovojusios komandos.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content