Dainavos parko skaityklos atidarymas. Justo Tertelio akustinis koncertas.

Antrojo Dainavos parko skaityklos sezono atidarymo proga Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia į dainų autoriaus ir atlikėjo, aktoriaus, dramaturgo ir režisieriaus Justo Tertelio akustinį koncertą. Renginys vyks gegužės 29 d. 18 val.
Vakaro metu J. Tertelis gyvai atliks aktorines, scenines, užkulisines, socialines, asmenines ir viešas dainas. Koncertą papildys aktoriaus skaitomos Vytauto Bložės, Daivos Čepauskaitės ir Vytauto V. Landsbergio eilės.
Dainavos parko skaitykla lankytojų lauks visą vasarą, iki pat rugpjūčio pabaigos. Čia galėsite skaityti ir skolintis knygas, skaityti spaudą, žaisti stalo ir lauko žaidimus, naudotis nemokamu internetu, dalyvauti renginiuose ir edukacijose.
2024 m. vasarą Kauno mieste vėl veiks trys skaityklos parkuose. Birželio 5 d. bus atidaroma jau trečiąjį sezoną skaičiuosianti Kalniečių parko skaitykla, o birželio 12 d. lankytojus pasitiks nauja kultūros erdvė – Santarvės parko skaitykla Šilainiuose.
Dainavos parko skaityklos vieta – šalia tvenkinio.
Organizatorius – Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.
Partneriai: Kauno miesto savivaldybės Dainavos seniūnija, Kauno kultūros centras.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content