Dainavos gyventojai pavasarį sutiko trankiai

Vakar, vasario 28 dieną, Dainavos gyventojai rinkosi į Užgavėnių šventę. Renginį tradiciškai suorganizavo „Dainavos būstas“ ir Dainavos seniūnija.

Smagiai praleisti laiką susirinko daugiau nei 300 rajono gyventojų. „Dainavos būsto“ kolektyvas pasirūpino, kad Užgavėnės būtų sočios – visi norintieji buvo vaišinami gardžiais blynais ir karšta kakava. Renginio vedėjas visus, mažus ir didelius, kvietė žaisti įvairius žaidimus, vaišino saldainiais, skambėjo muzika. O renginio kulminacija tapo Morės deginimas, palydėtas šūksniais „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!”.

Šventėje dalyvavusi ponia Roma džiaugėsi, kad kiekvienais metais į šventę susirenka vis daugiau gyventojų: „Tokios šventės man labai patinka, galėtų ir dažniau vykti panašūs renginiai. Nereikia niekur toli eiti ar važiuoti, viskas čia pat. Susitikau senas pažįstamas, nuotaika dar geresnė“, – džiaugėsi moteris.

Šalimais stovėjęs Jonas taip pat pritarė, kad šventė jam labai patinka: „ Atlydėjau savo anūkę, mergaitė visą savaitę suko galvą kaip persirengti, gaminosi kaukę. Žinoma gaila, kad šiemet persirengėlių mažai, tačiau vis tiek smagu – geras oras, skanūs blynai. Tikrai išvysim žiemą“, – akį merkė Jonas.

Šventės akimirkos:

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content