Dainavos bendruomenės projektų ataskaitos

Projekto „Oginskio keliais“ ataskaita

Švenčiant M.K. Oginskio 250-ąsias metines Dainavos VBT skyrė lėšas (10 000 eurų) projektui „Oginskio keliais“. Projektas susideda iš kelių dalių. Vienas iš jų, tai kelionė  diplomato ir muziko M.K. Oginskio keliais Europoje , aplankant jo kapą. 2015 m. rugpjūčio 17 d-27 d. Dainavos bendruomenė vyko į Romą,  aplankydami Vieną, Romą, Veneciją, Sieną, nusilenkdami prie M.K. Oginskio  kapo Florencijoje, susitiko su Florencijos Lietuvių bendruomene.

Kelionė dalinai finansuota iš Lietuvos Respublikos  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos VBT 2013-2015 m. programos lėšų.

Kelionės aprašymas:

1 d. Kaunas-Brno, 2 d. Brno-Viena, 3 d., 4 d.,5 d. Florencija( apžvalginės ekskursijos ir renginiai skirti Oginskiui-susitikimas su Florencijos Lietuvių bendruomene, pagerbimas prie kapo ir t.t.)6 d. Roma-Vatikanas, ,7 d. Montekasinas, 8 d.Asyžius, 9 d. Venecija, 10 d. Brno kelionė per Lenkiją.

 

Dainavos bendruomenės narė – Danutė Putrūnienė

 

Projekto „Žolinė Dainavoje“ ataskaita

Dainavos VBT skyrė lėšas (3500 eurų) projektu i„Žolinė Dainavoje“. Rugpjūčio 15 d. Dainavos parke įvyko ši šventė. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje įvyko koncertas.

 

Dainavos seniūnas Alvydas Malinauskas

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content