Dailininko Algimanto Žukausko paroda „Laikas”

Š. m. spalio 13 dieną  Aleksoto seniūnijoje buvo atidaryta ir pristatyta dailininko Algimanto Žukausko paroda „Laikas“. Parodos atidarymo šventėje skambėjo muzika iš Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Giovanni Bonončini, Juozo Naujalio, Kamilli Sen-Sanso, Emeriko Gailevičiaus, Rimvydo  Žigaičio repertuaro, o kūrinius atliko Kauno J. Gruodžio konservatorijos dainavimo skyriaus moksleivės Aistė Benkauskaitė, Gintarė Strogytė, koncertmeisterė Saulenė Janušaitienė. Renginį vedė Regina Kabalinienė. Parodos „Laikas“ atidarymo metu skambėjo ir dailininko Algimanto Žukausko eilės.

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė padėkojo ir pasveikino dailininką Algimantą Žukauską už surengtą gražią parodą seniūnijoje.

Dailininko Algimanto Žukausko parodą „Laikas“ galite pamatyti Aleksoto seniūnijoje (Veiverių g. 132) seniūnijos darbo metu.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content