Adventinė vakaronė Bermudų seniūnaitijoje 2015-12-04

Adventinė vakaronė Bermudų seniūnaitijoje

                                                       2015-12-04

Panaudojus Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšas, buvo pritarta projektui

Adventinė vakaronė – „Kalėdinių žaislų gamyba“.

Šių metų gruodžio mėn. 04 d. vakarą, Bermudų seniūnaitijoje, į organizuotą adventinę vakaronę, Tito Masiulio jaunimo mokykloje, gausiai susirinko bendruomenės nariai. Bendruomenės narius pasveikino Bermudų seniūnaitė Nijolė Ragauskienė ir tradicinių amatų meistrė Sigita Grigaliūnienė.

Vakaronės metu susirinkusieji turėjo galimybę susipažinti su metų šventėmis, jų papročiais ir tradicijomis.

Kūrybinių dirbtuvių metu, bendruomenės nariai savo rankomis   pasigamino įvairių tradicinių žaisliukų kalėdų eglutei papuošti, ypač visi džiaugėsi pasigamintomis kalėdinėmis dekoracijomis iš natūralaus bičių vaško.

Po renginio bendruomenės nariai išsiskirstė su puikia nuotaika, atgaivinę bendruomeniškumo jausmą, su palinkėjimais vieni kitiems ir savo rankų darbo suvenyrais.

Renginį vedė tradicinių amatų meistrė Sigita Grigaliūnienė.

Bermudų seniūnaitė Nijolė Ragauskienė

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content