Būsimi pareigūnai lankėsi Aleksoto seniūnijoje

Aleksoto seniūnijoje 2019 birželio 5 d. lankėsi Vokietijos policijos  universiteto studentai, lydimi Kauno VPK bendruomenės pareigūnių ir Mykolo Romerio universiteto studenčių.

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė jiems pristatė seniūnijos vykdomą veiklą, o vyr. specialistas Vytautas Narkevičius surengė svečiams ekskursiją po Aleksotą.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content