„BUITINIŲ NUOTEKŲ IR GERIAMO VANDENS TINKLŲ ĮRENGIMAS “

UAB „Kauno vandenys“ planuoja inžinerinių tinklų plėtrą Kauno mieste, todėl vykdant Rangos sutartį Nr. 05-286-2020 „BUITINIŲ NUOTEKŲ IR GERIAMO VANDENS TINKLŲ ĮRENGIMAS (SARGĖNAI, ALEKSOTAS)“ planuojama gauti tris statybą leidžiančius dokumentus.

Kad gauti minėtus dokumentus, viena iš sąlygų yra numatytas bendras Sutarties viešinimas, t.y. gyventojų informavimas apie būsimą plėtra. Planuojamas kovo 25 d. virtualus susitikimas ZOOM platformoje (tekstą prisegu): Buitinių nuotekų ir geriamo vandens įrengimas

UAB Kauno vandenų informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content