Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena

P1280583P1280579Rytą atskubėjusius į lopšelį darželį ,,Rokutis“ vaikučius pasitiko Pepė Ilgakojinė, kuri priminė, kad, 10.30 val. visi laukiami po ąžuolu. Lopšelyje P1280569P1280606darželyje ,,Rokutis“ vyko renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Buvo iškelta lopšelio darželio „Rokutis“ vėliava, kiekvienos grupės vaikučiai pristatė savo grupių skanduotes. Buvo labai linksma – skambėjo dainos, vaikučiai šoko, žaidė, varžėsi estafetėse…

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content