Bendruomenių amatų mugė 2015

2015-08-31

BENDRUOMENIŲ AMATŲ MUGĖ 2015
Rugsėjo 4-6 d. 10-20 val. Kaune, Laisvės alėjoje
Šventėje bus galima pasigrožėti amatininkų sukurtais dirbiniais, pasivaišinti šeimininkių pagamintais gardžiais valgiais, pasilinksminti kartu su bendruomenių meno kolektyvais, įsigyti ne tik rudens gėrybių, bet ir įvairių tautodailės gaminių, vienetinių rankų darbo papuošalų, kurias prekiaus amatininkai, tautodailininkai, bendruomenių atstovai, ūkininkai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių.
Šventės atidarymas rugsėjo 4 d. penktadienį 14 val., Scenoje prie Miesto sodo koncertuos meno kolektyvai Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“; Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“; Sargėnų bendruomenės kapela „Šilas“; Liepojos orkestras „Varpeliai“; Kauno miesto tautinio meno ansamblis „Ratelinis“; Aleksoto bendruomenės liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“; Ežerėlio kapela „Samanėlė“; Vaikų dainavimo studija „Tu ir aš“; Dainininkas Arvydas Vilčinskas ir daugybė kitų dainų ir šokių ansamblių. Daugiau informacijos apie koncertinę programą www.zaliasisazuolynas.lt
Penktadienį –amatų diena
Šeštadienį – bendruomenių diena
Sekmadienį – šeimų diena
RĖMĖJAI:
UAB „Kačergės vingis“
UAB „Joalda“
UAB „Apynys“
IĮ ,,Akdamas”
UAB ,,Bernelių smuklė”
Jolantos Širkevičiūtės Įm.
INFORMACINIAI RĖMĖJAI:
PARTNERIAI:
Šventės organizatorius – Asociacija „Žaliasis Ąžuolynas“

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content