Bendruomenės pagalba policijos pareigūnams

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariatas vykdydamas prevencinę priemonę „Saugi Kauno apskritis“, sėkmingai tęsia glaudų bendradarbiavimą su bendruomenėmis. Vienas tokių pavyzdžių, kaip bendradarbiaujant su Vaišvydavos bendruomenės pirmininku, buvo nustatytas nepilnametis asmuo, kuris jau kurį laiką niokojo statinius, juos apipaišydamas ir išmargindamas graffiti piešiniais.
Bendruomenei labai reikia sąmoningų ir pilietiškų asmenų, kurie nebūtų abejingi daromiems teisės pažeidimams ir kitiems negatyviems reiškiniams, kad informuotų ir nebijotų kreiptis į policiją iškilus įvairiems, su teisėtvarka susijusiems klausimams.

Kauno m. Panemunės PK VPS informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content