Bendrijų pirmininkams – teisininkų patarimai

  Kauno daugiabučių namų, sodininkų, garažų ir gyvenamųjų namų kvartalų bendrijų pirmininkai kviečiami registruotis ir dalyvauti projekto EU-JUSTICE FORMS IN COMMUNITIES seminaruose, kurių metu bus galima kartu su juristais spręsti jų bendrijų aktualiausias problemas.
   Lietuvos namų ūkio valdytojų asociacija „Linuva“ yra ne pelno siekianti organizacija, kuri vienija ir atstovauja daugiabučių, sodo, garažų ir gyvenamųjų namų kvartalų bendrijas. Asociacija šiuo metu vykdo projektą EU-JUSTICE FORMS IN COMMUNITIES, kurio tikslas – kelti bendrijų pirmininkų juridinį kompetencijų lygį.
   Nuo liepos 1 d. iki rugsėjo 30 d. bus vykdomas projekto EU-JUSTICE FORMS IN COMMUNITIES paskutinis (trečias) etapas – gerosios praktikos sklaida, kurio metu įvairių bendrijų pirmininkai galės dalyvauti susitikimuose ir paskaitų cikluose su juristais. Teisininkai dalinsis projekte įgyta patirtimi. Pirmininkai šio etapo metu galės pateikti ir kartu su teisininkais spręsti jų bendrijų aktualiausias problemas. Registracija vykdoma telefonu: +370 649 33 333 arba el. paštu [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content