„Bedarbių ir neaktyvių darbingų, Aleksoto vietos veiklos grupės teritorijos gyventojų, užimtumo didinimas“

Aleksoto seniūnijos bedarbiams ir ekonomiškai neaktyviems gyventojams – kvietimas nemokamai pasinaudoti konsultacijų paketu, prisidėsiančių prie Jūsų įsidarbinimo galimybių didinimo

KVIEČIAME REGISTRUOTIS

Pareiškėjas VšĮ „Koučingo klubas” kartu su partneriu UAB „Verslo mokymo centras” įgyvendina ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Bedarbių ir neaktyvių darbingų, Aleksoto vietos veiklos grupės teritorijos gyventojų, užimtumo didinimas“ skirtą Aleksoto seniūnijos gyventojams, atitinkantiems šias grupes:

  • Bedarbiai (teritorinėje darbo biržoje registruoti asmenys, nevykdantys savarankiškos veiklos);
  • Ekonomiškai neaktyvūs asmenys (neregistruoti teritorinėje darbo biržoje asmenys, kurie yra darbingi, nedirba pagal darbo sutartis, nesiverčia individualia veikla, neturi ūkininko statuso, nėra žemės ūkio veiklos subjektai, ir (arba) yra atostogose vaikui prižiūrėti (iki vaikui sukaks 3 metai).

Projekto tikslas – pagalbos įsidarbinant teikimas, siekiant didinti bedarbių ir neaktyvių, darbingų, Aleksoto VVG teritorijos gyventojų, užimtumą.

Projekto įgyvendinimo metu numatoma pravesti 700 val. individualių konsultacijų 35-iems, tikslinę grupę atitinkantiems projekto dalyviams. Kiekvienam dalyviui skirtas 20 val. profesionalių konsultacijų paketas, sekančiais klausimais:

–   profesinio orientavimo klausimais (5 val.);

–   gyvenimo aprašymo (CV) parengimo klausimais (5 val.);

–   pasiruošimo darbo pokalbiui klausimais (5 val.);

–   motyvacijos imtis aktyvios veiklos klausimais (5 val.).

Konsultacijas ves profesionalūs, aukštas kompetencijas turintys konsultantai. Prie projekto veiklų įgyvendinimo taip pat prisidės ir savanoriai, kurie kaups, sistemins ir tiesiogiai dalinsis informacija apie naujausias darbo vietas, tarpininkaus tarp darbdavių ir projekto dalyvių padedant teikti savo kandidatūras į laisvas darbo vietas, pagal poreikį padės išsiųsti gyvenimo aprašymus ar motyvacinius laiškus.

 „Atsižvelgiant į tai, jog vykdant darbuotojų atranką, darbuotojų ieškantys darbdaviai pirmiausiai  potencialių darbuotojų prašo  pateikti savo gyvenimo aprašymus, po kurių atrankos vyksta darbo pokalbiai su jau atrinktais kandidatais, konsultacijos CV rengimo bei pasiruošimo darbo pokalbiui klausimais bus itin naudingos ir būtinos projekto dalyviams. Profesinio orientavimo konsultacijos padės dalyviams apsispręsti kokioje srityje/ -se jie save mato apskritai. Kokias tam reikiamas kompetencijas turi ir kokias reikėtų įgyti, kokia yra paklausa ir kokia yra pasiūla atitinkamų profesijų ir veiklų, kuriose jie norėtų veikti. Konsultacijos, skirtos motyvacijai imtis aktyvios veiklos, padės projekto dalyviams įsivertinti savo galimybes, siekius, turimus resursus ir motyvuos pradėti veikti „čia ir dabar“. Visos konsultacijų temos tarpusavyje susijusios, bendras jų paketas įgalins suteikti visapusišką pagalbą tikslinės grupės dalyviams, siekiantiems pagerinti savo padėtį darbo rinkoje ir padidinti užimtumą. Tai išties puiki galimybė nemokamai pagerinti savo turimus įgūdžius ir laba tikėtina – padidinti savo konkurencingumą darbo rinkoje“, – sako projekto vadovė Inga Skiotienė.

Konsultacijos vyks Aleksoto seniūnijoje, pagal iš anksto suderintą grafiką. Dalyvių skaičius ribotas!

Registracija jau vykdoma:

El.paštu: [email protected] ir telefonu 8-608 25151. DALYVAVIMAS NEMOKAMAS

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content