Balandžio 23 d. 10 val. kviečiame dalyvauti pavasarinėje talkoje „Kaunas tvarkosi 2016“ ir su šeimomis atvykti adresu Taikos pr. 131 tvarkyti stadiono teritoriją bei jo prieigas

 

Balandžio 23 d. 10 val. kviečiame dalyvauti pavasarinėje talkoje „Kaunas tvarkosi 2016“ ir su šeimomis atvykti  adresu Taikos pr. 131 tvarkyti stadiono teritoriją bei jo prieigas.

Dainavos seniūnijoje rūšiavimo ambasados vieta parinkta  prie pagrindinių įėjimo į stadiono teritoriją vartų.  Ambasadoje bus dalinamos pirštinės ir rūšiavimo maišai, kuriais pasirūpins UAB „Kauno švara“, taip pat bus muzikinės kolonėlės foninei muzikai ir palapinės. Tikimės, kad vietos verslininkai prisidės prie akcijos vaišėmis, arbata, prizais geriausiems ir kt. Tikimės, kad  Kauno įgula pasirūpins koše. Ambasadoje bus pastatyti rūšiavimo konteineriai, bus vedami edukaciniai užsiėmimai ir antrinių žaliavų dirbtuvėlės vaikams – užsiėmimus ves UAB „Kauno švara“ ir Kauno Taikomosios dailės mokyklos studentės.

 

Parengė seniūno pavaduotoja Irma Vasiliauskienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content