Panemunėje pasodintos liepaitės

Balandžio 22 d. Panemunės seniūnijoje, Vaidoto g. kelkraštyje buvo sodinamos liepaitės.
Akcijoje dalyvavo Šv. Mato gimnazijos 7A ir 8B klasės moksleiviai, mokytojai Leonidas Urbonavičius ir Virginijus Balkevičius.
Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos mokytojams, moksleiviams, UAB ,,Irgita“ ir UAB ,,Kauno švara“ darbuotojams už pagalbą sodinant medelius.DSC03807 DSC03811 DSC03814 DSC03815 DSC03827

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content