Baigėsi užsiėmimai „Aleksote senėjam sveikai”

Aleksoto seniūnijoje baigėsi tris mėnesius trukę užsiėmimai „Aleksote senėjam sveikai“. Kauno visuomenės sveikatos biuro organizuojami užsiėmimai pritraukė nemažą būrelį senjorų, norinčių sveikai gyventi. Aleksote seniūnijos salėje kasdien vyko vis kiti užsiėmimai – joga, thai chi, rytinė mankšta ir užsiėmimai su psichologu.

Ypač didelio susidomėjimo sulaukė joga, kurią vedė puiki jauna trenerė Julita Jakubauskaitė. Thai chi pradėjome su treneriu Aidu Žilinsku, o jam išvykus į kursus, užsiėmimus vedė Ema Lašinytė. Rytinę mankštą du kartus per savaitę vedė Benita Bagdonaitė, o kiekvieną trečiadienį šokome su Joana Bartaškiene. Kiekvieną pirmadienį turėjome galimybę pasiklausyti psichologo Tomo Lagūnavičiaus paskaitų.

Visi, lankiusieji užsiėmimus, labai dėkojo už galimybę nemokamai sportuoti ir taip sustiprinti savo sveikatą.

Visų lankytojų vardu dėkojame Kauno visuomenės sveikatos biurui už puikų projektą ir profesionalius trenerius.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content