Aukštieji Šančiai atsikrato sovietiniais paminklais

Kaunas nusprendė, kad sovietinio paveldo mieste turi nelikti ir jau pradėjo švarinimosi akciją. Iš Aukštųjų Šančių karių kapinių iškeltas paminklas „Karys“, kuris žymėjo sovietų karių palaidojimo vietą.

Daugiau informacijos: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kaunas-valosi-nuo-sovietinio-paveldo-aukstuju-sanciu-kariu-kapinese-neliko-kario-1075077

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content