Augalų Žavadienio šventė

Š. m. gegužės 19 d. įvyko VDU Kauno botanikos sodo organizuojama šventė „Augalų Žavadienis“. Šventės pradžia prasidėjo karnavaline eisena nuo Kauno pilies iki Vytauto Didžiojo paminklo. Žavadienio eisenoje dalyvavo Aleksoto mokyklos, ikimokyklinės įstaigos, Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto seniūnijos kolektyvas.

Aleksoto bendruomenės centro moterys į Žavadienio šventę atvyko pasipuošusios gražios ramunės žiedą primenančiomis skrybėlaitėmis.

Labai gražiais vabzdžių ir gėlių kostiumais pasipuošę eisenoje žygiavo Kauno šv. Pranciškaus gimnazijos, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos, Tirkiliškių pradinės mokyklos, Aleksoto „Boružėlės“ ir „Dvarelio“ darželių vaikai.

Eisena sulaukė miesto svečių dėmesio, daugelis norėjo su eisenos dalyviais nusifotografuoti.

????????????????????????????????????

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content