„Audra“ apsems visą miestą: nuo Ąžuolyno iki Velnių muziejaus

Jau pernai metais tradicinio vasaros festivalio standartus sulaužiusi „Audra“ grįžta Kauną. Vieno didžiausių vasaros festivalių programa ir vėl suksis ne kažkur tolimuose atokiuose miškuose, o įvairiausiose miesto erdvėse. Nuo birželio 29 iki liepos 2 dienos Kaunas pavirs vienu dideliu audringu festivaliu, o jame šiltą vasaros savaitgalį leidžiantys žmonės – galės tikėtis už kiekvieno kampo laukiančio festivalinio veiksmo.

Jau pati pirma festivalio diena pakvies į nemokamą renginį galerijos aplinkoje. Dar net neatėjus savaitgaliui, ketvirtadienį, M. Žilinsko galerijos prieigose, įsikurs Berlyno radijo stoties „Refuge Worldwide“ būstinė. Praėjusiais metais besisvečiavusią „HÖR“ radijo stotį pakeisiantys berlyniečiai žada ne ką mažiau spalvingą įžanginį vakarėlį, čia pat, Soboro papėdėje. „Refuge Worldwide“ renginyje pasirodys vienas iš jos įkūrėjų Richard Akingbehin, Berlyne reziduojantis britų didžėjus Gramrcy bei lietuvaičiai Aistė Regina ir Roe Deers. Viso šio renginio metu galima bus aplankyti čia pat atsivėrusią pop-up galeriją arba įsitraukti į „Kylančio Kauno“ jaunimo kuruojamas „Nepatogaus kino“ naktines perklausas.

Penktadienį didysis festivalio fokusas persikels į „Pergalės“ fabriką, buvusios metalo gamyklos patalpas. Aktyvesniems vakarėlių lankytojams jau pažįstamos erdvės šiais metais pakeis savo veidą, o be muzikos čia bus galima išvysti ir meninę instaliaciją bei performansą. Niūrą industrinę aplinką tiek penktadienio, tiek ir šeštadienio naktį nuspalvins tokie atlikėjai kaip Anetha, Hector Oaks, I. Jordan, Loraine James, Ben UFO, Kode9, Manfredas, Avalon Emerson.

Šeštadienio dieną Ąžuolynas taps didelio, šilto ir jaukaus vakarėlio po atviru dangumi zona. Žaliuojančios augmenijos apsuptyje, kur bus galima tiek paužkandžiauti, tiek ir atsigaivinti, vėl atsivers dvi scenos – viena šokiams, o kita koncertams. Čia pasirodys grupės YĪN YĪN, Superkoloritas, Kedrostubùras, Afrodelic, o didžėjaus DJ Qu, Simas Slabačiauskas, B. GODSun bei Tarp Dviejų Aušrų komanda. O saulei nusileidus, vėl viskas sugrįš į erdvius „Pergalės“ skliautus, kuriame vakarėlis tęsis iki sekmadienio ryto.

Tiems, kurie į darbus neskubės, festivalis tęsis ir sekmadienio vakarą. Atsisveikinimas su festivaliu atsitiks „Lizdo“ klube vyksiančiose dūzgėse, kuriose pasirodys tokie didžėjai kaip Guy Contact, Bored Lord, Mamiko Motto, Onis ir Elboe.

Be aukščiau išvardintų muzikinių pasirodymų erdvių – visą savaitgalį įvairiomis kultūrinėmis veiklomis bei menais knibždės visas Kaunas: bus galima apsilankyti ekskursijoje po Kauno naktinių klubų istoriją, madų šou Muzikinio teatro sodelyje, ar veiklose Kauno menininkų namuose.

Šias nemokamas veiklas, akcijas ir renginius bus galima sutikti ir gerai pažįstamose erdvėse, tačiau dalis jų slėpsis ir kiek mažiau ištyrinėtuose Kauno kampeliuose, kurių vienas – plika akimi iš gatvės nematomas, tačiau įspūdingai atrodantis Velnių muziejaus kiemelis Putvinskio gatvėje.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.audrafestival.lt 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content