Audiovizualinė instaliacija „Juoda šviesa“

Audiovizualinę instaliaciją JUODA ŠVIESA Kauno IX forto muziejuje (Žemaičių pl. 75, Kaunas) bus galima aplankyti 2023 m. gegužės 12–13 d.

Europos muziejų nakties renginys

Kas yra šviesa? Kiek jos galima rasti ten, kur vyrauja slegianti tamsa? Ką tamsos ir šviesos sandūra padeda patirti, suprasti, prisiminti? Europos muziejų naktį Kauno IX forto muziejuje lankytojų laukia įtraukiantis garso ir vaizdo instaliacijų pasakojimas apie šviesą ir atminimą.

Audiovizualinę instaliaciją JUODA ŠVIESA pristato garso ir vaizdo menininkas Marius Antanaitis, bendradarbiaudamas su užsienio elektroninės muzikos kompozitoriumi Johannes Auvinen (TIN MAN) ir instaliacijų kūrėjais iš Lietuvos – MPD, Vytautu Basčiu ir kitais; instaliacijos bendraautorė – Monika O. Kalytytė-Antanaitienė. Unikalioje vietoje – IX forto gynybinėje sienoje – susijungs įvairūs meno žanrai. Pojūčių kupiną pasivaikščiojimą lydės minimalistinė ambient stiliaus muzika ir technomuzikos garsai, o pro tamsą besiskverbianti šviesa kvies stabtelti – būti čia ir dabar, įsigilinti į save, praverti atminties klodus.

Audiovizualinę instaliaciją JUODA ŠVIESA Kauno IX forto muziejuje (Žemaičių pl. 75 Kaunas) bus galima aplankyti 2023 m. gegužės 12–13 d.

Gegužės 12 d. (penktadienį) 20.00–23.00 val. | BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: https://forms.gle/DXuvPp1AJagUUrez9

Instaliacijos PREMJERA. Į patalpas įleidžiama iki 30 iš anksto užsiregistravusių asmenų.

Gegužės 13 d. (šeštadienį) 19.00–23.00 val. | Registracija nereikalinga

Instaliacijos lankymas vyksta gyvos eilės principu. Esant dideliam lankytojų skaičiui, galimi srauto ribojimai. Paskutiniai lankytojai įleidžiami 23.00 val.

Svarbi informacija:

  • Už asmenis, kurie yra jaunesni nei 16 m., atsako juos lydintys suaugusieji.
  • IX forto gynybinės sienos lankymas per Muziejų nakties renginį (gegužės 12 d. 20.00–23.00 val. ir gegužės 13 d. 19.00–23.00 val.) yra nemokamas.
  • Lankymasis ekspozicijose muziejaus darbo laiku (nuo 10.00 val. iki 18.00 val.) gegužės 12 d. ir gegužės 13 d. yra mokamas.

Renginys viešas, bus filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate būti matomi renginio nuotraukose, vaizdo įrašuose ir esate informuoti, kad šios nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content