Atvirų durų diena VDU Botanikos sode

Balandžio 5 dieną, nuo 14:30 – 17:00 val. VDU Botanikos sodas Kaune ne tik oficialiai atidarys naująjį lankymo sezoną, bet ir pakvies į Atvirų durų dieną.

Sužinokite, ką naujo pasiūlysime šiame sezone, susipažinkite su atliktais ir suplanuotais sodo atnaujinimo darbais, atraskite mūsų naujas kolekcijas ir paslaugas.

Atvirų durų dienos programa:

– VDU Botanikos sodo direktoriaus dr. Nerijaus Jurkonio pranešimas-pristatymas: „Botanikos sodas: vakar – šiandien – rytoj“ (Vieta: Aukštosios Fredos dvaro rūmų salė)

– VDU Botanikos sodo 95-mečiui skirtų renginių ir naujienų pristatymas. (Vieta: Aukštosios Fredos dvaro rūmų salė)

– Skulptūros „Planeta X“ oficialus pristatymas, kartu su jos autoriumi, skulptoriumi Tadu Vosyliumi. (Vieta: priešais rožyną)

Kviečiame Botanikos sodo partnerius atsiųsti savo organizacijos atstovą/-us, gauti aktualiausią viso būsimo sezono informaciją ir aptarti efektyvaus bendradarbiavimo bei partnerystės galimybes.

Apie savo dalyvavimą labai prašome pranešti šiuo el. paštu arba telefonu: +37065012302, Kristina Mulevičienė (VDU Botanikos sodo Paslaugų ir edukacijos skyriaus vadovė)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content