Atvirų durų diena skirta demencija sergantiems asmenims

 

 

Kauno Panemunės socialinės globos namų dienos globos centras, skirtas demencija sergantiems asmenims, rugsėjo 21 dieną organizuoja Atvirų durų dieną.

Kviečiame atvykti gyventojus susiduriančius su demencijos problema ir kuriems būtų aktuali Kauno Panemunės socialinės globos namų dienos globos centro pagalba, ir norėtų atvykti į Atvirų durų dieną, kad daugiau sužinoti apie paslaugas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content