ATVIRŲ DURŲ DIENA KALĖDINĖSE NYKŠTUKŲ DIRBTUVĖSE!

ATVIRŲ DURŲ DIENA KALĖDINĖSE NYKŠTUKŲ DIRBTUVĖSE!

Kviečiame smagiai ir naudingai praleisti laiką VšĮ Valakupių reabilitacijos centras Kauno skyriaus bendruomenės organizuojamose Kalėdinėse nykštukų dirbtuvėse.

Jose SUŽINOSITE daug įdomių dalykų apie Kauno dienos centre verdantį gyvenimą, iniciatyvas ir veiklas , kartu su nykštukais GAMINSITE originalius kalėdinius atvirukus , DEKORUOSITE įvairiomis technikomis medžiaginius maišelius, NUSIPINSITE floristinį šventinį vainiką ir būtinai PARAGAUSITE stebuklingos Nykštukų arbatos.

Naujos pažintys, smagus laikas ir įdomi veikla garantuota!

Laukiame dalyvių su negalia ir visų besidominčių lapkričio 20 d. 10 val. adresu A. Juozapavičiaus prospektas 34 B, Kaunas.

 

Su geriausiais linkėjimais!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content