Atvira jaunimo erdvė – galimybė atrasti save

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre rugsėjo 3 dieną duris atvėrė – atvira jaunimo erdvė. Pagrindinis atviros erdvės tikslas – Kauno jaunimui pasiūlyti įdomių laisvalaikio leidimo būdų, padėti atrasti savyje dar neatrastų pomėgių bei skatinti asmeninio tobulėjimo raišką.

Ši atvira erdvė skirta 14-29 metų žmonėms, kurie savo laisvą laiką norėtų praleisti tarp kitų jaunų žmonių. Erdvė išsiskiria tuo, kad čia susirinkę galės rinktis, ką veikti. Norintys mokytis, ieškoti darbo galės tai sėkmingai daryti pasitelkę, mokykloje dirbančių, specialistų pagalbą, norintys nieko neveikti galės tiesiog naudotis internetu, klausytis muzikos ar bendrauti. Norintys užsiimti įdomesnėmis veiklomis galės rinktis iš plataus veiklų asortimento, nuo fotografijos, anglų kalbos ar ,,break dance“ šokių užsiėmimų.

Atviros erdvės koordinatoriai – Edita, Saulius, Sigitas ir Adomas mano, kad svarbiausia išsiaiškinti, ko norės patys erdvės lankytojai, tuomet kartu su jais ir ieškoti geriausio būdo kaip kurti tokią erdvę. Koordinatoriai tikisi, kad diskusijų forma galės kartu su jaunimu rasti geriausius sprendimus, o kol kas jiems svarbiausia, kad visi atvykę čia jaustųsi saugiai.

 

Atvira erdvė dirbs kiekvieną darbo dieną, nuo 8 iki 20 valandos vakaro, visi užsiėmimai – nemokami. Visi asmenys nuo 14 iki 29 metų laukiami Sandėlių g. 7, Kaune.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content