Atsisveikinimas su Draugystės parku

Kviečiame visus Dainavos seniūnijos gyventojus bei visus kauniečius šių metų spalio 13 d. 13 val. į renginį skirtą  atsisveikinimui su senuoju Draugystės parku .

Renginio metu galėsite susipažinti su parko rekonstrukcijos projektu, dalyvaus Kauno miesto savivaldybės administracijos vadovai, Miesto tvarkymo skyriaus atstovai, bei projekto vykdymo vadovai.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content