Atminimo lentos, skirtos atminti 1922-1934 m. pulkininko dr. E. Ryano įkurtai ligoninei, atidengimas

 

2015 m. lapkričio 17 d. 14 val.

A. Juozapavičiaus pr. 44, bus atidengiama atminimo lenta, skirta  atminti    1922-1934 m. Raudonojo kryžiaus pulkininko dr. Edvardo Ryano įkurtai ligoninei – gimdymo namams ir kūdikių motinų sveikatos centrui.

Kviečiame dalyvauti

Iniciatoriai: PMVC Kauno paslaugų ir laisvalaikio skyrius ,,Juozapinė“, Šančių Vietos bendruomenės taryba, Šančių seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content