Atminimo akmuo visuomenininkams Ritai ir Vytautui Vasiliauskams

Vytautinių proga Naugardiškių parke buvo atidengtas  paminklinis akmuo visuomenininkams Vytautui ir Ritai Vasiliauskams, kurių pastangų dėka įkurtas Naugardiškių parkas.

Gausiai susirinkusius bendruomenės bičiulius, gyventojus sveikino Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė. Paminklinį akmenį pašventino V. ir R. Vasiliauskų bičiulis Pažėrų klebonas Kazimieras Skučas.

Prisiminimų popietė vyko Aleksoto seniūnijos salėje, kur dalyvavo visuomenininkų R. ir V. Vasiliauskų  dukra Dalia Vasiliauskaitė ir būrys artimų bičiulių, draugų ir giminaičių.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content