Atidarytos naujos lopšelio-darželio „Dvarelis” patalpos

Šiandien, J. Kumpio g. 1, atidarytas naujos šviesios vaikų lopšelio-darželio „Dvarelis” patalpos. Į labai laukiamą šventę atvyko Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, vicemerė Rasa Šnapštienė, gausus būrys svečių ir kolegų iš Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinių ugdymo įstaigų.

Simbolinę pastato atidarymo juostelę perkirpo meras ir „Dvarelio” direktorė Irena Gabševičienė. Sveikinimo žodžius tarė Kauno miesto savivaldybės Švietimo bei Statybos valdymo skyrių atstovai, kolegos ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė. Seniūnė pasidžiaugė, kad jaunos aleksotiškių šeimos galės savo vaikučius leisti į darželį arti gyvenamosios vietos. tai didelė dovana visiems aleksotiškiams.

Aleksoto seniūnijos informacija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content