Atidaryta Pijaus Brazausko kalendorių paroda

Kauno V. Kudirkos  viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje atidaryta Pijaus Brazausko kalendorių  paroda, skirta Lietuvos valstybės šimtmečiui. Kalendorių paroda veiks iki kovo 30 d.

Pijus Brazauskas yra įkūręs kalendorių muziejų Skriaudžiuose, o dabar ir toliau kalendorius renka ir kolekcionuoja savo bute Aleksote. Šioje parodoje tik maža dalelė P. Brazausko surinktų kalendorių. Gausioje kalendorių kolekcijoje ir  vienvietės baidarės pasaulio čempiono Armando Kelmelio dovantotas kalendorius kolekcionieriui.

 

Pasveikinti parodos atidarymo proga atvyko Veiverių seniūnas Vaclovas Ramanauskas ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė bei gausus būrys aleksotiškių ir svečių.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content