Atidaryta paroda „Angelas ir Sūnus”

Kam teko lankytis Zakopanėje (Lenkija), kurorte, kuriame prieškaryje gydėsi ne vienas lietuvis, susirgęs plaučių ligomis, nė nenutuokė, kad tą savitą medinės architektūros stilių Zakopanėje kūrė iš Žemaitijos kilęs dailininkas – architektas Stanislovas Vitkievičius.

M. K. Čiurlionio dailės muziejuje atidarytas dviejų talentingų kūrėjų tėvo ir sūnaus paroda „Angelas ir Sūnus”. Parodoje gausu paveikslų, kurtų Lietuvoje, Palangoje, bei Zakopanėje.

Parodos atidaryme dalyvavo Zakopanės tautų muziejaus direktorė Anna Wende – Surmiak, kuri visus besidominčius Witkievičių gyvenimu ir kūryba pakvietė atvykti į muziejų Zakopanėje, nes atidarytoje parodoje tik dalis Vitkievičių darbų, kurie saugomi Tautų muziejuje Zakopanėje.

Paroda Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, V. Putvinskio g. 55, Kaune, veiks iki lapkričio 18 d.

Nuotraukoje: Lenkijos instituto Vilniuje direktorius Marcin Lapczynski, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Tautų muziejaus Zakopanėje direktorė Anna Wende – Surmiak

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content