Asociacijos Narsiečių bendruomenė pirmasis gimtadienis

Š. m. rugsėjo 18 d. asociacijos nariai ir Narsiečių rajono gyventojai rinkosi į asociacijos pirmąjį gimtadienį. Gyventojus neišgąsdino nei lietus, nei vėjas…mažoje asociacijos palapinėje tilpo daugiau, nei gali talpinti mažutė palapinė, šventės dalyvių. Pas visus nuotaika buvo puiki, klegėjo vaikai, bendravo suaugę…dalinomės metų įspūdžiais, nuveiktais darbais, planavome ateities darbus. Svečiuose sulaukėme Aleksoto seniūnės Liukrecijos Navickienės. Aleksoto seniūnė atvyko kaip ir pridera į gimtadienį su dovanomis, džiaugiamės, kad seniūnės dovana J. Lukšės Kauno m. Aleksoto seniūnijos istorinių ir kultūros paveldo statinių Piešinių albumas nuguls į Narsiečių knygų namelį, tokiu būdu visi Narsiečių gyventojai galės dovaną apžiūrėti iš arčiau.
Organizatorių lūkesčiai buvo pateisinti daugiau, nei tikėtasi, svečių sulaukėme tiek, daug, kad teko kai kam dalintis paskutiniu torto gabalėliu, tačiau rėmėjų dovanų užteko visiems!!!
Asociacija Narsiečių bendruomenė dėkoja už fantastinio skonio tortą UAB Bijola, už šviežiausius riešutėlius, kurie pritraukė kiekvieną atėjusį svečią Dzūkijos riešutas, už kalną dovanų, kurių užteko kiekvienam svečiui AB Kauno grūdai, už įsteigtus prizus loterijai Tirkiliškių bibliotekai. Išskirtinis ačiū Nacionalinio transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos atstovei, kuri dalinosi informacija apie donorystę, atsakinėjo į gyventojams rūpimus klausimus šią tema.
Asociacijos narys Arturij Karanadze gyventojams dalino 50 proc. nuolaidą savo taisykloje www.taisykla65.lt. Povilas Šeštokas atvyko su rožės žiedu, o Marius Neščiokas nešinas gvazdiku, kaip ir pridera asociacijos džentelmenams. Asociacijos narės Janos Valauskienės levandų kvapas dar ilgai primins gimtadienį, o Gintarės Geležauskienės žiedai džiugins akį. Dėkojame taip pat asociacijos vyrams Algirdui Raščiauskui, Edmundui Pažėrai, Rimantui Litvaičiui, Nerijui Lukoševičiui už pagalbą ir gerą nuotaiką. Dėkojame taip pat asociacijos revizorei Jolitai Juodelienei už pagalbą surikiuojant viską į vietas, Gintarei Pažėrienei už tai, kad šios moters buvimas šalia, kartais daro stebuklus. Džiaugiamės, kad gimtadienio proga asociacija sulaukė ir naujų narių. Dėkojame visiems, kurie atėjo, kuriems rūpi mūsų rajonas ir jo graži ateitis!!! Jūsų visų dėka, pagalba galime eiti toliau, dirbti, veikti!!! Kartu galime daugiau!!!

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content