Asociacijos „Eigulių bendruomenė” kvietimas

Asociacijos „Eigulių bendruomenė” kviečia į 2-jų dienų pažintinę – apsipirkimo kelionę Lenkijoje, kuri vyks birželio 4-5 dienomis.Tai bus puiki proga mums vienas kitą geriau pažinti, susidraugauti, pailsėti, pažinti kaimyninę šalį, apsipirkti, o gal ir aptarti bendrų projektų įgyvendinimo galimybes.

Kelionės aprašymas

7.00 Išvykimas iš Kauno.
Kelionė į Suvalkus: apsipirkimas mėsos turguje ir prekybos centre.
Naudinga informacija: http://www.suvalkai.lt/category/apsipirkimas-suvalkuose/

Kelionė iki Vygrių nacionalinio parko, pasipuošusio įspūdingu kamaldulių vienuolynu. Kadaise šiuose kraštuose mėgo medžioti Vytautas Didysis, Jogaila ir Žygimantas Augustas. Pasivaikščiojimas po vienuolyną, pasižvalgant į Vygrių ežerą ir vienuolyno eremitoriumą, uždarą kamaldulių namelių kompleksą nuo varpinės bokšto, apžiūrint vienuolių palaidojimo kriptas ir turtingą bažnyčios interjerą.

Toliau kelionė iki Seinų, kur tebestovi domininkonų vienuolynas, ilgus dešimtmečius tarnavęs kaip Seinų seminarija. Kaip tik čia mokėsi Vincas Mykolaitis – Putinas, dirbo ir amžinajam poilsiui atgulė vyskupas ir poetas Antanas Baranauskas.

Kelionė per Lietuvą, atvykimas į karaliaus Žygimanto Augusto miestą – kurortinį miestelį Auqustavą, kuris dažnai įvardijamas „Lenkiškąja Venecija”.
Plauksime Augustavo kanalais.
Vėliau kelionė į Punską – svarbų lietuvių kultūros centrą. Pažintis su Punsku: Punsko Švč. M. Marijos Dangun Ėmimo bažnyčia.

Pažintis su senovės Prūsų ir Jotvingių gyvenviete Ožkinių kaime.

Bendra vakarienė ir nakvynė Šilainių pramogų ir poilsio centre.
Pastaba: Kambariuose yra nedideli šaldytuvai maistui susidėti.

Kitą dieną kelionė Lietuvos link. Pakeliui aplankysime Merkinės apylinkes (Merkinės piliakalnį, Merkinės piramidę; Pilnų namų bendruomenę; Punios piliakalnį).

Vakare grįšime į Kauną.

Kelionės kaina – 30 Eur/žm., važiuojant 50 vietų autobusu ir 33 Eur/žm., važiuojant 32 vietų autobusu. 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionės išlaidos, nakvynės išlaidos, vakarienė ir pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: 

bilietai į Vygrių vienuolyną – 8 zl (apie 1,82 Eur);
bilietai į Seinų dominikonų vienuolyną – 6 zl (apie 1.36 Eur);
plaukimas laivu Augustavo kanalu – 35 zl (apie 7,92 Eur);
bilietas į Jotvingių kaimą – 7 zl ( apie 1,58 Eur).

Pastaba: ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali šiek tiek keistis. Su savimi turėti apie 10 -15 Eur lankytiniems objektams.

Svarbu: Planuojantys vykti turi sumokėti 10 Eur avansą iki 05.17 d. vakaro.

Prašau išreikšti savo nuomonę, ar reikia profesionalaus kelionės gido? Gido samdos kaina – 170 Eur (3,5/žm). Jeigu kas sutiktų būti kelionės gidu – savanoriu, būtų puiku.

Pinigus perduoti                 Jolantai, tel. 869936743
                                          arba p. Janinai, tel. 868686149

Pagarbiai – Jolanta Solnyškinienė,
Eigulių bendruomenės pirmininkė
tel. 869936743

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content