Asociacija „Žemųjų Šančių bendruomenė” kviečia į Jonines Šančiuose – Nemuno pakrantėje

Birželio 23 d., trečiadienį, nuo 20:00, Šančių gyventojai švęs JONINES: bursis prie Nemuno, lauks vakaro laužų, pins vainikus ir leis juos į upę, bendraus, šoks ir dainuos kaip kas moka.

Vaizdingoje pakrantėje, priešais Napoleono kalną, šokio ritmu suksimės kartu su Šančių vaikų darželio-lopšelio šokių žvaigžde Jurgita Dirmontiene.

Vasaros nakties judesio improvizaciją kartu su šeimomis atliks argentinietė šančiškė Carolina Pailhe.

Bendruomenės operos „Kopūstų laukas” žymiausias dainas atliks Šančių parapijonų numylėtinė Snieguolė Urbonienė ir Mykolas Stanevičius.

Vakaro DJ International Farmer Ugnius gros vinilines plokšteles.

Vakaro garsas – #gisa.lt
Laužas – sumestinis, vaišės – atsineštinės.

Senu papročiu puošimės gėlių vainikais, o Jurgita primena, kad senu Šančių darželio papročiu esate kviečiami pasirėdyti baltai.
Laukiame visų!

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/events/2826322627585446/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22group%22%7D]%7D

Asociacijos „Žemųjų Šančių bendruomenė” informacija

Adresas internete: www.sanciubendruomene.lt
El. paštas: [email protected]
Kontaktai: +370 699 93787

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content