Asociacija Narsiečių bendruomenė dėkoja už „Jerusalema Challenge“ šokį!

„Jerusalema Challenge“! Asociacija Narsiečių bendruomenė dėkoja visiems, kurie priėmė šį iššūkį! Labai džiaugiasi, kad prie iššūkio prisidėjo ne tik asociacijos nariai, bet ir jos draugai Kapčiamiesčio bendruomenė!

Šoka!

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=dHtItCXXSaU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1FUvXm12sRN5mM8N4Pl85qpE3TZ-CsoZlngY0eQbO9oi5B3nAtc6O1FXY

 

Asociacijos Narsiečių bendruomenės infomacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content