Asociacija Narsiečių bendruomenė dalyvauja „Eismo saugumas bendruomenėse 2020–2021 m.“ konkurse

Asociacija Narsiečių bendruomenė dalyvauja „Eismo saugumas bendruomenėse 2020–2021 m.“ konkurse, kuriame yra nusimatę suorganizuoti net penkias iniciatyvas. Š. m. gegužės 18 d. surengė jau antrą šio konkurso iniciatyvą, kuri pavadinta #EismoDalyviųKultūra.
Asociacija Narsiečių bendruomenė imitavo situaciją: Technikumo gatvėje, Kaune, dvi Asociacijos moterys pasistatė automobilį šalikelėje ir imitavo situaciją, kad yra keičiamas automobilio ratas. Akcijos tikslas buvo sužinoti kiek per 60 min. sustos vairuotojų, kurie pasiūlys pagalbą moterims, kurioms kelyje ištiko incidentas. Iniciatyvos metu moterys pačios nestabdė automobilių.
Iniciatyvos REZULTATAI: per 60 min. pravažiavo 135 vairuotojai, sustojo ir pasiūlė pagalbą 5 vairuotojai, iš kurių vienas buvo dviratininkas.
Visiems iniciatyvos dalyviams buvo įteiktos Asociacijos Narsiečių bendruomenės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos dovanėlės.

Asociacija Narsiečių bendruomenė dėkojame vairuotojams, kurie pasiūlė pagalbą.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content