Asbesto turinčios atliekos priimamos nemokamam utilizavimui

Kauno miesto gyventojai, turintys asbesto gaminių atliekų (pvz.: stogų šiferio, asbestinių vamzdžių, termoizoliacinių medžiagų ir kt.) ir norintys šias atliekas nemokamai priduoti regioniniame Lapių sąvartyne. turi kreiptis į seniūniją kurios teritorijoje gyvena. Gavę seniūno patvirtintą pažymą apie sukauptas ir šalintinas asbesto gaminių atliekas, gyventojai savo lėšomis sukauptas asbesto gaminių atliekas transportuoja į regioninį Lapių sąvartyną, kur jas atiduoda utilizuoti nemokėdami „Vartų“ mokesčio.

Šia paslauga iki 2020 m. spalio 28 d. gali pasinaudoti tik Kauno miesto gyventojai. Įmonės ir kiti juridiniai asmenys šia paslauga naudotis negali.

DĖMESIO! Asbesto turinčių atliekų vežimo paslaugos nekompensuojamos.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content