AŠ SENJORAS-IŠMINTINGAS.

AŠ SENJORAS IŠMINTINGAS! 

Protų mūšis ir akustinis Gabijos Lukrecijos Petrauskaitės koncertas

Renginio svečių lauks nuotaikingas ir profesionalus protų mūšis su įdomiais, tačiau tikrai nesudėtingais klausimais ir apdovanojimais. Papildomą nuotaiką sukurs itin švelnūs akordai kartu su atlikėja Gabija Lukrecija Petrauskaite;  Renginio vedėjas – Rytis Mazūras;

Atlikėja Gabija apie save: Dainavimas yra mano kasdienybė ir ramybė sielai. Pasirodau įvairiuose renginiuose, festivaliuose. Kuriu dainas nuo 14 metų. Tada išleidau pirmąją savo dainą „Popieriniai draugai”. Dainuoju, galima sakyti nuo pirmo atodusio. Mano įkvėpimas yra meilė. Dainose išlieju jausmus, istorijas. Svarbiausias mano tikslas – savo dainomis paliesti žmonių širdis, kad kiekvienas klausantis atrastų dalelę savęs. Vasario 14-ąją išleidau pirmą savo debiutinį CD albumą „Kaip sapne”. 100-to albumų parduotą sumą skiriu Blue&Yellow organizacijai. Jau perversta virš 400€. Kviečiu apsilankyti mano koncerte ir puikiai praleisti laiką.

Renginys nemokamas ir vyks spalio 4, 5, 6 dienomis 13 val. V. Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Girstupio padalinyje (Kovo 11-osios g. 24)

Registracija tel. 867373593

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content