Artėjančių švenčių proga bus teikiama nemokama teisinė pagalba

Šalies advokatūros ir Lietuvos „Caritas“ iniciatyva padėti sunkumus patiriantiems žmonėms  artėjančių švenčių proga bus teikiama nemokama teisinė pagalba.

Gyventojai dėl nemokamų konsultacijų galės kreiptis lapkričio 30 – gruodžio 4 dienomis. Atsižvelgiant dėl šalyje įvesto karantino, konsultacijos bus teikiamos tik nuotoliniu būdu. Advokatai bei jų padėjėjai konsultuos į sunkias situacijas patekusius žmones telefonu arba per vaizdo skambučius.

Advokatai teisiniais klausimais nemokamai konsultuos ir „Caritas“ organizacijos darbuotojus bei savanorius, kurie kasdien bendrauja su įvairių problemų turinčiais žmonėmis.

Gyventojai iš Kauno regiono, norintys gauti nemokamą konsultaciją iš teisininkų, turėtų kreiptis į Kauno arkivyskupijos „Caritas“ centrą. Iki lapkričio 30 d. registracija vykdoma tel. 8 601 25922 (Kristina Bajarūnaitė).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content