Artėja Tarptautinė kaimynų diena

Kaimynų diena- tai diena, kuri skirta paskatinti žmones bendrauti, puoselėti bendruomeniškumo jausmą, pažinti tuos, kurie gyvena šalia ir įpūsti gyvybės savo aplinkai. Kaimynų diena pirmą kartą buvo paminėta 1999 m. Prancūzijoje, o vėliau pradėta švęsti visoje Europoje.

Prieš 8- erius metus Miesto bendruomenių iniciatyva Kaune taip pat pradėta švęsti Kaimynų diena. Miesto tarybos sprendimu, ji minima paskutinį gegužės mėn. ketvirtadienį.

Šiais metais kaimynų diena bus švenčiama gegužės 25 dieną. Kviečiame tą dieną susitikti su savo kaimynais, susipažinti, pabendrauti.

Malonu, kad kasmet vis daugiau sužinome apie kaimynų susitikimus.

Šiais metais kaimynų dieną ruošiasi švęsti: Barkūnų, Mauručių, Žiedų – Vainikų, Pavasario gatvės kaimynai.

Kviečiame ir kitus švęsti kaimynų dieną.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content