Ar nori prisidėti prie didesnio saugumo savo kieme ir šalyje?

Policija pradeda projektą, kurio esmė – paskatinti gyventojus deklaruoti turimas kameras, kurios fiksuoja viešas vietas. Mūsų tikslas – žemėlapyje turėti tašką su kameros vieta ir nuotrauka, kurioje užfiksuotas vaizdas, ką ta kamera filmuoja.
Kas mums iš to?
Pvz.: Įvykus vagystei, dingus žmogui, ar atsitikus bet kokiai kitai nelaimei, mes žinosime, kad konkreti vieta yra filmuojama ir kreipsimės į jus pagalbos. Tokiu būdu galėsime greitai ir operatyviai reaguoti į pranešimus, o tai labai svarbu. Tai visiškai savanoriška. Kviečiame prisijungti, užtruks tik kelias minutes. Registracija:
https://www.epolicija.lt/vaizdo-kameros

Daugiau informacijos:
http://policija.lrv.lt/…/vies…/registruok-savo-vaizdo-kamera

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content