Aptartas bendradarbiavimas su „SWEDBANK“

2015-08-26

2015-06-29_Seniunas su bankininkaisDainavos seniūnijoje 2015- 08-25  įvyko pasikeitimas nuomonėmis dėl bendradarbiavimo su „SWEDBANK“AB.

Egita Brazaitienė ir Erika Švelnė, minimo banko atstovės pristatė „Swedbank“ projekto „Kiekvienas gali būti didelis“ idėją apie smulkaus ir vidutinio verslo palaikymą. Seniūnas Alvydas Malinauskas pasiūlė  į šį projektą įtraukti  Dainavos seniūnijos teritorijoje esančias verslo įmones, verslininkus, su jais organizuoti susitikimus, įtraukiant vietos bendruomenę.

Dainavos seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content