Apsilankymas senelių globos namuose „Akacijų užuovėja“

Aleksoto bendruomenės centro moterys, kartu su Aleksoto seniūne Liukrecija Navickiene, apsilankė Senelių globos namuose „Akacijų užuovėja“. Seneliai buvo pavaišinti mandarinais, bananais, sausainiais. Jiems moterys linkėjo sveikatos, gražių artėjančių švenčių.

Labai linksmas ir šmaikštus ponas Jonas kvietė ir dažniau apsilankyti… o senolis p. Kazlauskas, jau atšventęs 90 metų jubiliejų, ir gyvenęs Žiedų gatvėje, savo kaimynams siunčia „Labų dienų”.

Ši graži akcija yra sudėtinė Aleksoto bendruomenės centro vykdomo projekto „Aleksoto bendruomenės aktyvinimas“ dalis.

Projektą remia:

 

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content