Aplankyti senelių namai „Akacijų užuovėja“

Vakar Aleksoto seniūnija ir Aleksoto bendruomenės centro moterys kartu su Kalėdų seneliu apsilankė Aleksote esančiuose senelių namuose. Mažos dovanėlės, nuoširdūs palinkėjimai pralinksmino senelių namų gyventojus.

20161222_095204sumazinta

Malonu, kad Aleksoto moterys neužmiršta ne tik senolių, bet ir mažas pajamas turinčių šeimų.

Vaikučius iš socialiai remtinų šeimų kviesime susitikti su Kalėdų seneliu gruodžio 30 d. į Kauno J. Dobkevičiaus progimnaziją, kur jų laukia šventinė programa, Kalėdų senelis ir dovanėlės.

Gražių švenčių visiems aleksotiškiams!

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content