Aplankėme senelių namus „Akacijų užuovėja“

Senelių namus „Akacijų užuovėja“, įsikūrusius Aleksote Akacijų gatvėje, prieš gražiausias metų šventes aplankė Aleksoto klebonas Valius Zubavičius, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Kauno Aleksoto policijos nuovados vyresnioji tyrėja Andžela Kečiorienė ir Aleksoto bendruomenės centro moterys.

Moterys prikepė pyragų, atsinešė vaisių ir visus 40 senelių namų gyventojus pavaišino. Klebonas Valius Zubavičius įteikė kalėdaičius, 2016 metų kalendorius ir palaimino visus senelių namų gyventojus.

Šią gražią tradiciją Aleksoto seniūnija ir Aleksoto bendruomenės centro moterys puoselėja jau antrus metus iš eilės. Tiek laiko įsikūrę yra ir senelių namai.

P1130617sumazinta P1130624sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content