Ant Trijų Mergelių tilto vyks karių pratybos

Informuojame, kad 2018 m. liepos 24 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. yra planuojamos Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono Štabo kuopos Žvalgybos būrio pratybos „Nusileidimas virvėmis“ ant Trijų Mergelių tilto, jungiančio Panemunės šilą ir A. ir J. Gravrogkų gatvę. Pratybose dalyvaus 25 kariai.

Pratybų rajone bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik keliais ir civilių kasdienė veikla nebus trikdoma.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content