Aleksoto vietos veiklos grupė kviečia į susirinkimą

2018 12 10 dieną (pirmadienį) 18:00 val. Aleksoto vietos veiklos grupės patalpose (Veiverių g.132, I aukštas)  įvyks metinis ataskaitinis asociacijos „Kauno miesto Aleksoto vietos veiklos grupės“ susirinkimas. Susirinkimo metu informuosime apie asociacijos 2018-ųjų metų veiklos rezultatus bei 2019-ųjų veiklos planą.

Visiems, besidomintiems asociacijos veikla, pateiksime informaciją apie asociacijos veiklą bei naudas, kurias gali gauti kiekvienas Aleksoto seniūnijos gyventojas.

Kviečiame dalyvauti visus Aleksoto seniūnijos gyventojus!

Aleksoto vietos veiklos grupė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content