Aleksoto seniūnijoje rinkosi šauliai

Kaip niekad daug uniformomis dėvinčių žmonių rinkosi į Aleksoto seniūnijos salę.

Aleksoto šaulių kuopa čia surengė savo susirinkimą, į kurį atvyko ir Vytautas Žymančius, Vytauto Didžiojo šaulių 2-os rinktinės vadas.

Malonu, kad Aleksoto 212 kuopa vis didėja ir jau turi 71 šaulį. Sveikiname ir džiaugiamės aktyviais Aleksoto pagalbininkais, tarnaujančiais Lietuvai, Kaunui ir Aleksotui.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content